להגיע לצו הפטר בעזרת נכס

חייבים בהליכי פשיטת רגל שואפים לסיים את ההליכים בקבלת צו הפטר.

מה הוא צו הפטר? צו הפטר מהווה מחיקה של חובות אשר מאפשר חזרה לשגרה מבחינה כלכלית ולפתוח "דף חדש".

צו זה ניתן על ידי בית המשפט וזאת לאחר הוכחה כי החייב השיב לבעלי החוב את מלוא הסכום אשר היה ביכולתו לשלם. עם קבלת ההפטר, מוסרות המגבלות אשר הוטלו על החייב במסגרת הליכי פשיטת הרגל.

החייב יכול לבקש פשיטת רגל עבור חובותיו. במידה והבקשה מתקבלת, בית המשפט נותן צו כינוס. בהתאם לצו זה, נכסי החייב מרוכזים אצל כונס הנכסים הרשמי, ובשלב מאוחר יותר אצל נאמן הממונה על ידי בית המשפט, אשר מבקש למוכר את נכסי החייב.

פעמים רבות החייבים אינם יכולים לשאת בעול החובות, וכאן אני נכנסת לתמונה. בעזרת יעוץ מקצועי , ליווי צמוד וניהול תקשורת בין כל הגורמים המעורבים, אני יכולה בעזרת הנכס שבבעלות החייב להגיע לצו הפטר ללא מכירת הנכס! לרוב הכונס הנכסים הרשמי ו/או הנאמן מבקשים למכור את נכסי החייב.

עם מכירת הנכס החיים של החייב מידרדרים יותר, הרי אם החייב ימכור את הנכס, ישלם את חובותיו ויישאר ללא נכס הוא יצטרך ללכת לשכור נכס. לטובת שכירות של השוכר חייב להעמיד ערביות כגון צ'קים, ערב או אפילו ערבות בנקאית. אחרי תהליך של הוצאה לפועל האופציות האלה נסגרות בפניו לפחות ל3 שנים הקרובות.

כיועצת משכנתאות מומחית בתחום אני יכולה לבקש צו הפטר בעזרת הנכס שברשותכם! הנכס שברשותכם יכול להציל אותכם! אפשרי להגיע לצו הפטר בזכות הנכס ולא בגלל הנכס. אני אעשה הכל בשביל לשמור על הנכס שלכם, למכור את הנכס הוא לא אופציה בשבילי.

אני אדאג לשמור על הנכס שלכם וללוות אותכם עד לצו הפטר. זהו תהליך ארוך המצריך סבלנות, ידע, מקצועיות, ליווי צמוד וניסיון רב.

WhatsApp Image 2021 12 05 at 15.53.36 1 1

לייעוץ ראשוני

ללא התחייבות

התמחויות

לייעוץ ראשוני

ללא התחייבות

מימון עד   85%   מערך הנכס

למימוש ההטבה השאירו פרטים