משכנתא למסורבי בנק

לקיחת משכנתא הינו תהליך מורכב, מספיק לפתוח בשיחת חולין על הנושא ולהבין כמה ישראלים חוששים מנושא . כיום כבר מובן לכולם כי יועץ משכנתאות יכול לחסוך במשכנתא אלפי ואף עשרות אלפי שקלים ולכן עלות עבודת איש המקצוע הופכת זניחה בהשוואה לסכומים העומדים על הכף.

האינטרס שלי לבצע את התהליך באופן המקצועי, המהיר והיעיל ביותר עבור לקוחותיי. לקבל אישור משכנתא הינו תהליך פשוט לביצוע עבור יועץ משכנתאות בקיא בתחום כאשר מצבו הכלכלי של מבקש המשכנתא הינו ללא רבב ויכולת ההחזר שלו הינה טובה.

הבעיה מתחילה כאשר מבקש המשכנתא הוא מסורב או מוגבל בבנק או כאשר קיים רישום BDI שלילי, בעיות משפטיות ברישום הנכס, פושטי רגל או חדלות פירעון תיוג כמסורבים או מוגבלים ובעיות נוספות הגורמות לבנק לסרב. פעמים רבות בעיות אלה הינן פתירות ואני כיועצת משכנתאות מנוסה מצליחה לקבל אישור משכנתא מהבנק עבור הלקוח. אך מה קורה במקרים בעייתיים יותר? מקרים שלמרות העבודה הקשה והניסיונות המרובים שלי, הבנק עדיין מסרב בכל תוקף להעניק אישור לקבלת משכנתא? האפשרות השנייה היא קבלת אשראי חוץ בנקאי!

כאשר פונים לאופציית מימון חוץ בנקאי חשוב לוודא כי החברה הינה בעלת כל האישורים הנדרשים להעניק מימון ועובדת בכפוף לחוק מדינת ישראל ולמשרד האוצר. בנוסף לכך חשוב לבדוק עוד מספר נקודות חשובות:

  • עלויות מימון אטרקטיבית-חשיבות מחיר המשכנתא הינה הגורם הקריטי ביותר עבור הלקוח שלי. כיועצת משכנתאות אין באפשרותי להמליץ על הלוואה או משכנתא שלקוחותיי לא יוכלו לעמוד בה ולכן אני וחברת המימון נציע לכם תכנית תפורה אישית התואמת את יכולת ההחזר שלכם.
  • ליווי אישי וזמינות-תמיד עדיף לעבוד עם יועצת משכנתאות שמעניקה לכם שירות מצוין וזמין לכל בקשה או טענה בשעות עבודה נרחבות ככל שניתן.
  • מקצועיות-ישנם מקרים שהינם דחופים יותר מאחרים. במקרים אלו אתם חייבים יועצת משכנתאות שתעבוד עבורכם באופן מהיר ויעיל על מנת שאתם תוכלו לקבל מימון מידי.

אני מבינה את החשיבות הגבוהה שלכם לקבלת מימון כנגד נכס גם כאשר מדובר במקרים סבוכים כמו משכנתא או מימון למסורבי בנק והלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים. אני מתחייבת לספק שירות מצוין וזמינות מעבר לשעות המקובלות מתוך הבנה שהשלכות אי קבלת מימון עשויות להיות מרחיקות לכת. בנוסף לכך אני מטפלת ומכינה את כלל המסמכים המשפטיים לביצוע ההלוואה ומספקים אישור עקרוני בטווח קצר.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים על מנת שאוכל ליצור קשר בהקדם.

WhatsApp Image 2021 12 05 at 15.53.19

לייעוץ ראשוני

ללא התחייבות

התמחויות

לייעוץ ראשוני

ללא התחייבות

מימון עד   85%   מערך הנכס

למימוש ההטבה השאירו פרטים